Konum, 06830, Ankara/Turkiye
+90 554 144 99 99
iletisim@birduvar.com

Hakkımızda

Sektörün eski kuruluşlarından birisi olan Bir Duvar, 1994’den günümüze kurumsal hizmet vermektedir. Sürekli yenilenen teknik ekipman ve işinde uzmanlaşmış usta kadrosu ile her geçen gün yeni mimari evler ve duvarlar ortaya çıkartmaktadır.

Taş yapı alanının her kolunda faaliyet gösteren Bir Duvar öncelikle Ankara’da daha sonra İç Anadolu ve işin boyutuna göre tüm Türkiye’de etkin olarak hizmet vermektedir.

Taş ev, taş duvar gibi taş üzerine olan bütün işlerde yeterlilik gösterebilen firmamızın, birinci ilkesi mutlu ve memnun müşterilerimizin bize referans olarak yeni iş kapıları açmasıdır. Taş sektöründe uzun yıllar kazandığımız tecrübe birikimi ile yapılacak olan projeyi en sağlam ve ömürlük olacak şekilde  tasarlıyoruz. Yapılacak olan taş yapılarda her şeyin en ince ayrıntısını biliyor, detaylara dikkat ediyoruz.

Kurumsal şirketlere, belediyelere, kamu binalarına, müşterilerimize hizmet vermekten ve yaptığımız işten memnun kalınmasından mutluluk duyuyoruz.

İşe başladığımız ilk günden bu güne kadar işimizde en iyisini yapmak ve sektörde ilk akla gelen firma olmak için çabalıyor, şimdiye kadar firmamız tarafından yapılmış olan bütün yapılarımızın arkasında duruyor, imzamızı atıyoruz.

Call Now ButtonHemen Fiyat Alın