Konum, 06830, Ankara/Turkiye
+90 554 144 99 99
iletisim@birduvar.com

Dış Cephe Kaplama

Dış cephe kaplama, yapının vitrini görevindedir. Yapıların dizayn ve stili hakkında bilgiyi dış cephe kaplaması gösterir. Taş cephe kaplama, tuğla cephe kaplama gibi firmamızın dış cephe giydirme seçenekleri mevcuttur. Doğal taş veya tuğla duvar kaplama seçenekleri ile sıcak bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Tuğla Cephe Kaplama Örneği

Mantolama işlemi genelde yapının yalıtımı amacı ile yapılmaktadır. Yapılacak olan uygulamanın sadece sıcaklık için değil, yazın serin, kışları daha sıcak olması için uygulanmalı. Malzeme kalitesi, ustanın tecrübesi gibi sebepler kaplamanın kullanım süresini etkileyecektir. Mantolama ustasının bu işte tecrübesi ve bilgisi olması gerekir. İşin uzman ustaları ile çalışmak uzun vadede sizlere kazanç sağlayacak, olası durumlarda ki zararı önleyecektir. Mantolama da yapılan masrafın boşa gitmemesi için titizlik ile çalışılmalıdır.

Taş Cephe Kaplama Örneği

Dış cephe mantolama nın bir çok artısı vardır, yakıt masrafını düşürmek, görünümü daha estetik hale getirmek, hava kirliliği engellemek, doğal dengenin sağlanması ve çevreci bir yaklaşım. Dış cephe mantolama da bir çok kural ve detay vardır. Atlanılan bir detay bile yapılacak olan cephe kaplamanın kullanım süresini etkiler. Mantolama işlemi size uzun vadede kazanç sağlar, yapılan kaplamalar binanın ömrünü uzatır.

Tuğla Dış Cephe Kaplama Örneği

Tuğla cephe kaplama, özellikle Avrupa ve ABD ülkelerinde 70 li yıllardan sonra dış cephelerde kullanılmaya başlanmıştır. Dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü bir dış cephe kaplama seçeneği arayanlara alternatif olabilir. Nem izolasyonu, ısı yalıtımı, su yalıtımı, ses yalıtımı gibi bir çok amaçla kullanılan kaplama malzemelerinden biridir. Silis kumu, beyaz çimento gibi malzemelerin karışımından oluştuğundan dış hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Taş Dış Cephe Kaplama Örneği

Taş duvar cephe kaplama, çevre ile uyumlu doğal bir kaplama yöntemidir. Taş cephe kaplamalar insanlara huzur veren modern bir atmosfer yaratmak için birebirdir. Uygulanacak olan tarza ve stile göre dış cephe kaplama malzemeleri ve dış cephe kaplama modelleri farklılık gösterecektir.

Taş Dış Kolon Kaplama Örneği

Günümüz mimarisinde taş kaplamalar, hem cephe kaplama da, hemde iç dekor alanında vazgeçilmez bir hal almıştır. Dış cepheyi kaplayan ustanın bilgi ve tecrübesi ile kaplanan alanlar gerçekten taşla örülmüş, doğal taş duvar görüntüsü vermelidir.

Call Now ButtonHemen Fiyat Alın