Konum, 06830, Ankara/Turkiye
+90 554 144 99 99
iletisim@birduvar.com

Çanakkale Taş Ev Ustası

Çanakkale Taş Ev Ustası

Taş ev yapımı Çanakkale bölgesinde her geçen gün dahada artarak devam ediyor. Taş ev ustası arıyorsanız, kurumsal, uzman ve sorunsuz bir hizmet almalısınız. Bölgede taş evlerin yoğun olması biten yapıların değerlerini de daha çok arttırıyor.

Ankara merkezli firmamız, Çanakkale taş ev ustası, olarak bölgede birinci sınıf malzeme ve işçilik ile hizmet vermeye başladı.

Modern mimari ile tasarlayıp, inşasına başladığımız taş evler mimari görüntüsüyle görenlerini kendisine hayran bırakıyor. Nesilden nesile taş yapıları yapmanın bize kattığı bilgi birikimi ve tecrübesi ile en iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün daha çok çabalıyoruz.

Müşterilerimize m² fiyatı olarak 2 paketten oluşan anahtar teslim hizmet sunuyoruz.

Taş ile çevrelediğimiz su basmanın, temelinde C30 beton kullanarak, tamamen yığma taş duvarlardan oluşan, evin mimarisi ile uyumlu granitle kapladığımız zemin, çam ağacı tavan ile muhteşem bir görüntü kalitesi sunuyor.

Daha detaylı bilgilendirme için bizimle iletişime geçerek, bütün ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Çanakkale taş ev ustaları, işinde uzman nesilden nesile sadece taş sanatıyla uğraşan ekipten oluşmaktadır.

Yapılan taş ev asırlarca sağlamlığını koruyacak ve mirasınız olarak kalacak bir yapı olduğundan dolayı bütün inşa süreci bunun bilincinde yürütülmelidir. Taş evlerde en ufak bir hata olmadan, sorunsuz bir inşa süreci ilerlemelidir. Taş evlerin özelliklerinden yararlanılmak isteniliyorsa tamamen yığma duvarlar tercih edilmelidir.

Call Now ButtonHemen Fiyat Alın