Konum, 06830, Ankara/Turkiye
+90 554 144 99 99
iletisim@birduvar.com

Bahçe Duvarı

Bahçe duvarı dış etkenlerden korunmak, dekoratif amaçlı veya sınır belirleme, gibi nedenlerden dolayı bahçe etrafını çevreleyen duvarlara denir. Günümüz mimarisinde vazgeçilmeyen bir yapı malzemesi olarak doğal taşlar kullanımını devam ettirmektedir.

Bahçe taş duvarı seçeneği bir apartman, müstakil bir ev, villa veya boş arsa çevrelemesi bile olabilir. Ayrıca taş duvar en sağlam çevreleme yöntemidir. Ankara taş duvar ustası ekibi, sanatlarına çocuk yaşlarda başlamışlardır. İşe başlanmadan önce, yeterli derinlikte temel açılmalı, sağlam bir zemin üzerine taş duvarın inşası gerçekleştirilmelidir. Temelin duvar örüm şartnamesine uygun olması gerekir.

Sağlam bir taş duvar oluşturmak için, çimentonun kalitesi, içine katılan su miktarı gibi bir çok ayrıntı ve detay mevcuttur. Duvar örümün de uygulanması gereken bir çok kural vardır. Duvarın kalitesini ve ömrünü belirleyen birinci ve en büyük etkende ustanın tecrübesi ve işçiliğidir. Yapılacak olan taş duvarın hem estetik, hem sağlamlık açısından tam terazi olması gerekir. İsteğe göre daha estetik bir görünüm sağlamak için taş duvarların arasına tuğla şeritler konulabilir.

Taş duvar bakım gerektirmez. Duvar örümün de kullanılan malzeme her ne kadar kaliteli olsa da, sanatını güzel yapan bir usta olmadıktan sonra hiç bir anlam ifade etmeyecektir. Ankara taş duvar ustası ekibi olarak tercihlerinize en uygun çözümleri üretiyoruz. Usta elinden çıkmayan duvarlar biraz zaman sonra yıkılacaktır. İşe başladığımız ilk günden bugüne birinci ilkemiz mutlu ve memnun müşterilerimizin bize referans olmaları ve firmamıza yeni iş kapıları açmalarıdır.

Ankara, ardından İç Anadolu ve işin boyutuna göre tüm Türkiye’de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Call Now ButtonHemen Fiyat Alın